Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.png0644cfc8d84be8f587d1732d78735e4f
bip4.png405d54eb11b602f656c8185eee97c2f8
III Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków „SPRINTEM DO MARATONU”
Dodano: 25-05-2017 | Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji | wyświetleń: 1405
Wyślij link mailem
grafika

18 maja 2017 roku na boisku wiejskim w Niwnicy odbył się III OGÓLNOPOLSKI MARATON PRZEDSZKOLAKÓW „SPRINTEM DO MARATONU”, w którym udział wzięło 34 przedszkolaków z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Niwnicy.

 

 

 

 

Przed przystąpieniem do biegu, każdy przedszkolak dostał numer startowy oraz wziął udział w rozgrzewce, która jest niezbędna przed aktywnością ruchową.  Gdy dzieci rozgrzały swoje mięśnie każdy przedszkolak ochoczo przystąpił do biegu, pokonując w szybkim tempie odległość 130 metrów. Pokonany przez biegnących dystans był sumowany  i dodany do licznika dostępnego na stronie internetowej Bliżej Przedszkola. Dzieci z naszego przedszkola w tym dniu pokonały dystans 4420 metrów. Po  biegu na przedszkolaków czekały medale i dyplomy uczestnictwa.  Przedszkole w Niwnicy otrzymało Biegowy Certyfikat SPRINTEM DO MARATONU.

 

 

 

 

 

 

 

 

Celem akcji było popularyzowanie biegów wśród dzieci, upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Maraton sprawił przedszkolakom wiele radości, o czym świadczyły uśmiechy na ich twarzach.

 

 

Informacja: Zespół Szkolno- Przedszkolny w Niwnicy

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ